Niste ulogovani.

Gimnazijalka

Na ovoj lenti pise: "Miss Foruma 2011."

• "Gimnazijalka" is female
  • Send private message

21

Monday, November 1st 2010, 20:41

Sto moraju novine biti po solu po 5 dana. Ja to fino sve pokupim pa u smece. Vesnaaaaaaaaaaa gdje su mi one novine , maca pojela .

This is the story of my life ....

Meni je najmracniji kutak ormar sa "svakodnevnim" cipelama (ostale su u drugom ormaru na policama, slozene u kutijama i na svakoj kutiji je zalijepljena slika cipela - malo bolesno, znam :D) ..... A u ovom plakaru za cipele - tu djeca samo skinu svoje i "uguraju" na najnizu policu .... muz svoje tene, cipele, papuce, japanke .... samo baci .... Onda se i ja pridruzim - kad je bal nek' je maskembal .... Nadje se i pokoja carapa 8o
"Za mene, ovo su sedam svjetskih čuda: vidjeti, čuti, dodirnuti, mirisati, osjetiti, smijati se i voljeti.“

22

Monday, November 1st 2010, 20:52

hahahahhahahha rotfl a boginje, cuj na kutiji slika od cipela. Ovo jos nisam cula :D .

A kad pereses vazda fali charapa, ostale u cipelama hahahahah.

Stvarno je to interesantno, koliko god u biti da se ljudi razlikuju, uvjek se nadju slicne zhivotne situacije koje su potpuno identicne, MI i oni, mislim muzevi :D
Moj lipi andjele, pogledaj u mene
ako nas tuzne jutrom probude
ja cuvam osmijeh za tebe

Gimnazijalka

Na ovoj lenti pise: "Miss Foruma 2011."

• "Gimnazijalka" is female
  • Send private message

23

Monday, November 1st 2010, 20:56

Tu ideju sa cipelama i slikama sam vidjela nekad davno u nekom filmu .....

Bona znas kako je prakticno ..... haj' ti sad znaj DZE su one sto ti bas taj dan/noc trebaju .... treba se snac' i otvorit' svaku kutiju ....

....'vako samo bacis pogled (uvis - k'o Nadrealisti :D) i preletis ocima preko slika ..... :thumbsup:
"Za mene, ovo su sedam svjetskih čuda: vidjeti, čuti, dodirnuti, mirisati, osjetiti, smijati se i voljeti.“

mali vrag

Intermediate

• "mali vrag" is male

About me:

Quoted

ccccccccccccccccc.....ding dong

• Send private message

24

Saturday, January 9th 2016, 12:28

jedan od tih mracnih kutaka i ja sam posjetila uoci Bozica :D cak sam se iznenadila za neke stvari da ih uopce posjedujem a ne da su mi u kuci. To je ono ako odmah nevratis na mjesto ubrzo ce biti gurnuto u neku ladicu,ćup, stalažu , nakon nekog vremena bit ce i zaboravljeno ?( . LJetos sam posjetila podrum i citavog ga ocistila vec sad imam viska stvari jer kazem.....aaaaa sta cu sa ti,gdje, kako ,sta ..u podrum :hysteric: . Od djecijih bicikla i naravno moj, rola, romobila, auto sjedalica (naravno koje mi odavno netrebaju al neka ...po naski nek stoji)do raznih sitnih stvari koje danas lete van :dance2:

1 user apart from you is browsing this thread:

1 gostiju