Niste ulogovani.

361

Friday, February 10th 2017, 17:46

Jebote, bolje da ga nisam proguglao...sta covjek moze na ovo napisati? Patologija, cigo i djeca mu, ili bolje NISTA!
....pa, ne guglaj, jebote.....imat češ nočne more ako budeš guglao......!

Kao i obicno, ne kontam te. A kako cu, vidi ciju sliku ljubis...

• "Milija" is male

Occupation: Glukista pontiale.

• Send private message

362

Friday, February 10th 2017, 17:49

Kao i obicno, ne kontam te. A kako cu, vidi ciju sliku ljubis...
.....bolje da ne kontaš - mirnije češ spavat......!
Da seljacima svijetle oci, Mostar bi bio Las Vegas !

363

Sunday, February 12th 2017, 00:13

Eh moj Brada.... Sve ode u PM Tako I ovaj forum. Ubrzo I drugi forumi sa slichnim predznakom. Ne kontaju.

• "Milija" is male

Occupation: Glukista pontiale.

• Send private message

364

Sunday, February 12th 2017, 08:53

Ratni zločinac Milan Lukić je na svom suđenju u Hagu, molio sudiju da pročita Andrićevu knjigu Na Drini ćuprija, pa tek onda da donese presudu.

Po Lukićevom priznanju sadržaj Andrićevog romana ga je motivisao da se sveti „Turcima“. Zbog toga je, između ostalog, u dvije kuće u Višegradu, zatvorio pa zapalio i na tako grozan način usmrtio preko sto pedeset bošnjačkih žena, djece i staraca!

.....@prowler.....kontaš.....!?! :D
Da seljacima svijetle oci, Mostar bi bio Las Vegas !

365

Sunday, February 12th 2017, 20:42

Dzaba kljuse...
Tebe( i tvoje altere) je nemoguce uvjeriti da postoje ljudi, moralne nule u narodu znani i prepoznatljivi kao ŠUPCI, koji su zarad svoje koristi, ali i iz razlicitih uvjerenja, spremni lagati i podmetati, iskrivljavati istoriju i ulizivati se trenutnim vlastodrscima.
Ja sam potrosio malo vremena, istrazio temu i pronasao tovar podataka kojima sam to pokusao dokazati. Eno ti teme o čori pa prodji jos jednom kroz sve to. Ili nemoj...ka sto rekoh tebe je nemoguce uvjeriti, ali ne zato sto si glup nego zato sto je to tvoj odbrambeni mehanizam.
Ko bi ti bio...i sta bi ti bio...da nije čorinih knjiga?

366

Monday, February 13th 2017, 14:55

Nadam se da si shvatio da ti mene nemas sta uvjeravati. Tvoj pokusaj dokazivanja, po mom subjektivnom milsjenju, je misao koju imaju Milijici, a sve to zvuci kao ovaj Zubanovic. Znas, emocija koja prva izvire nakon procitanog i odgledanog Zubanovica je sazaljenje koje polagano prerasta u neko apaticno stanje sa ogromnim zidom oko mene. Nekako, zadnji stadij je predaja pred tolikom "fanaticnom suludoscu", kako je to stanje Jergovic nazvao.

Sada, jebes mene, mali balkanski seljacic...jebes Kustu, sarajevska ulizica...jebes Neleta, cetnik iz Obrenovca...jebes Jergovica, prodana sarajevska dusa...jebes Lovrenovica, hrvatski oportunista...jebes Matvejeveica, prolupali nacitani profa (rahmetli)...jebes Dezulovica, Pancica, Ivanica...jebes svu tu staru/novu "avangardu"...jebes feralovce sta oni znaju...jebes sve te ulizice koje su prvo procitali Andrica, pa sudili i osudili tebe i sve one koji imaju slicno misljenje o njemu.

Ne znam Stock, ja se mnogo bolje osjecam na ovoj strani, gdje mi sve to lici na nekakav punk. Tebe ostavljam na toj drugoj, rame uz rame sa Milijim, Felgom i inim, kako slusate predavanje "eminentnog" i "visprenog" profe Zubanovica, gdje mi sve to lici na vrlo los folk.

Da nije Corinih knjiga, bio bih isto sto i sada: covjek, otac, muz, neko ko obozava zivotinje vise nego ljude...ono smo sto su nam utkali prvih par godina zivota. Tu smo ti i ja negdje, samo nas malo Ivo jebe :P .

367

Monday, February 13th 2017, 15:54

Naravno da sam shvatio...pa to sam ti i napisao..citaj, pobogu.
Nazalost, koliko se god upinjes da budes "iznad svega" ne mozes a da se, kao i mnogi drugi slicni tebi, koristis ladicarenjem i ljude ubacujes u ladice koje otvaras po potrebi.
Cak se i samoladicaris uvaljujuci se u ladice sa...s kim vec to radis...i neka to radis, to je tvoje pravo.
Ali nacin na koji to radis je, u najmanju ruku, nepristojan, jer ladica u koju smjestas sebe i koju pokusavas prikazati kao neki sterilni, kulturom procisceni dio starog ormara, u mojim ocima izgleda prije, da se i ja izrazim pjesnicki nepristojno, kao korpa za prljavi ves.
Jer svi ti pobrojani u tvojoj korpi, pardon-ladici, nisu nikada napisali niti rijeci o dokazima koji se podastiru iz dana u dan o corinoj moralnoj vrijednosti. Ne!
Oni idu, isprobanom metodom klevetanja, dzonom na one koji se usudjuju napisati i reci i svoje misljenje, koje je drugacije od njihovog.
Jedina razlika je sto ja svoje misljenje podkrepljujem dokazima, a ti "poznatim" imenima iz korpe za prljavi ves.
Sto se mene tice, mozemo preci i na neku drugu temu...
eto ti Coro, poserem mu se u sred sesira, naocala i nalivpera.

368

Thursday, February 16th 2017, 05:56

Taj konj* je davno crkao od kandzijanja na ovom forumu.

*ta tema, onako figurativno govoreci

Nekima izgleda nije mrsko jos koju po crkotini opaliti.

369

Thursday, February 16th 2017, 09:19

Jes vala bas...
ali hae ti to kazi Kusti, Neletu, Jergovicu, Dezulovicu...Kljusetu...
a ja?
Ja samo reagujem kada se prljavi ves pocne razbacivati iz korpe...kao sto si,verovatno, vidio i na ovoj temi.
Poceo nisam, zavrsio jesam.
Do sljedeceg razbacivanja...ili dok se ves ne opere...

370

Thursday, February 16th 2017, 14:36

Jes vala bas...
ali hae ti to kazi Kusti, Neletu, Jergovicu, Dezulovicu...Kljusetu...
a ja?
Ja samo reagujem kada se prljavi ves pocne razbacivati iz korpe...kao sto si,verovatno, vidio i na ovoj temi.
Poceo nisam, zavrsio jesam.
Do sljedeceg razbacivanja...ili dok se ves ne opere...

Zaboravio si Copica :S ...ili cekamo da sazrije ponovljena suludost.

Sada oni udaraju po crkotini...Oni samo brane kulturu, knjizevnost, erudiciju, slobodu...Napadaju bujanje dekadencije, opskurantizma i kolosalne ljudske gluposti.

Cini mi se, kao u uvijek, za sve su krivi uglovi u kojima smo se nasli...neki svojim razumom (ovo sam ja), drugi tudjom lozionom (ovo si ti). Demoniziranje na forumu, u gardu, u drzavi, nesto kao mantra za spasenje...a rok trajanja davno istekao.

Ne diraj me, ne diram te :D .

371

Saturday, February 18th 2017, 01:56

To ti je kao kada cigo kandzija svoju ragu negdje na nekoj balkanskoj pijaci. Raga samo sto nije izdahnula, iscrpljena i izgaldnila, a cigo je bjesomucno tuce i tjera da hoda. I niko od slucajnih prolaznika da ga opomene, da mu pokusa objasniti, da mu otme kandziju i izlupa njega. Svi prolaze, a cigina djeca uce od njega. I poslije ne znaju bolje, nego i oni tuku toga konja* uvjereni da tako treba. Mozda je konj bolestan, mozda ima rak, mozda su mu pluca zapusena, mozda ima artritis, ali cigina djeca su neobrazovana i samim tim "najpametnija". Oni ne moraju citati i pokusvati shvatiti zasto konj stoji, jer su tako naucili od svoga,opet, neobrazovanog i svojeglavoga oca. A obrazovanom i moralno pozitivnom covjeku koji to gleda sa strane samo bude mucno kada shvati da su vecina kao cigo i njegova mu djeca.

:thumbsup: (nema samo Facebook like-anje)

Samo da PONOVO NAGLASIM da je tip koji je ovo napisao jedan super pisac i da se ja slazem sa sadrzajem ovog teksta.
kako je tipu (postaru) ime mi je najmanje vazno. Meni je najvaznijiji sadrzaj poruke.

E sad na istu temu (idioti se razmnozavaju i preplavljuju Svijet dok pametni drkaju kurac) evo jedan film iz novijeg vremena.

372

Saturday, February 18th 2017, 05:30

Postaje malo aktuelniji taj film kod vas u zadnje vrijeme, a ja sam prije skoro deset godina upozoravao. :P

1 user apart from you is browsing this thread:

1 gostiju