You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Mostarska raja. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

121

Friday, November 12th 2010, 3:49pm

Skupo ce me doci taj rucak :)

ali moglo bi se otici sad jedno 4x godisnje do Mo :P

122

Friday, November 12th 2010, 6:17pm

Cijena promotivne povratne aviokarte, s uključenim taksama, iznosi 135
eura,
bez uključene vrijednosti TSC-a (naknade za izdavanje karte).

Na taj način Amsterdam će postati deveto odredište na koje lete zrakoplovi BH Airlinesa.
Je'l to 'prava' cijena ?!
I'l je Vanaf135
@ko je 'prava' ( haman ha pa 'dzabe'
Autom i busom 2x je skuplje.......(pocho sam razmislja't isto holandjani

'Ko 'poder'o' money .......
' I see my home from here '

123

Monday, November 15th 2010, 11:33am

izadje oko 220€, u svakom slucaju bolje jer je direktni let.
za dva saHata u domovini :D

ZVIZDAN

NIJE VISE INTERNACIONALNI PLAYBOY

• Send private message

124

Monday, November 15th 2010, 3:59pm

De koji link,nebilo ti zapovjedjeno!
A gledao sam nesto iz Bergena do Sarajeva...ima "milion" opcija,ali sve sa tim presjedanjima i chudima.Nije kao ljeti,na zalost.
Ima li ko u Norwegianu da prati politiku?
Pa napunili bi 300 aviona da otvore linije kao sto imaju ljeti.I to samo za decembar i januar,npr.
Qqq...da mi je jedan Boing!
Od silnog' Eka,Umberto mi se ukazao!!!(potpis ima da stoji,dok nevidim nesto drugo)

125

Tuesday, November 16th 2010, 11:20am

Ovo za Bih mozes pogledati na www.bhairlines.ba, ali ne mozes jos elektronski kupiti karte.
Lete nedelja, utorak, cetvrtak

vjetar

Da, da, to sam ja, Nikola Kirić ...

• Send private message

126

Tuesday, November 16th 2010, 1:40pm

De koji link,nebilo ti zapovjedjeno!
A gledao sam nesto iz Bergena do Sarajeva...ima "milion" opcija,ali sve sa tim presjedanjima i chudima.Nije kao ljeti,na zalost.
Ima li ko u Norwegianu da prati politiku?
Pa napunili bi 300 aviona da otvore linije kao sto imaju ljeti.I to samo za decembar i januar,npr.
Qqq...da mi je jedan Boing!

..napunio bih deset boinga zvizdane ..imash ljeti do splita i dubrovnika a nema do sarajeva ..nije do avio prevoznika vec je do aerodroma u sarajevu i rukovodstva koje koci otvaranje novih linija i carter letova ..
..'Laganje je najbolja vrlina srpskog naroda… Mi lažemo da bi varali sami sebe, da tešimo druge, mi lažemo za oprost, mi lažemo da bi se borili protiv straha, lažemo da ohrabrujemo druge, lažemo da bi skrivali svoj i nečiji drugi jad. Laganje je oblik našeg patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Mi lažemo na kreativan, maštovit i inventivan način...Dobrica Čosić

Lily

Bič forumski

• "Lily" is female

• Send private message

127

Tuesday, November 16th 2010, 1:46pm

Slazem se Vjetre, i pogledaj koliko su skuplji letovi koji idu preko Sarajeva
nego recimo na Zagreb, Split ili Dubrovnik.
mic po mic

vjetar

• Send private message

128

Tuesday, November 16th 2010, 1:55pm

..moraju biti skuplji jer su aerodromske takse skuplje ..nama beograd i zagreb uzimaju 30 miliona maraka godisnje za kontrolu vazdusnog prostora ..znaci kad ukalkulishesh tu cifru u cjenu avio karte naravno da su karte skupjle ..josh se toj cjeni dodaju i osiguranja letova koji se ekstra placaju prema bosni u odnsu na hrvatsku ..tako da karta do sarajeva izlazi oko hiljadu maraka ..let kopenhagen vashington je gotovo ista cjena ko kopenhagen sarajevo
..'Laganje je najbolja vrlina srpskog naroda… Mi lažemo da bi varali sami sebe, da tešimo druge, mi lažemo za oprost, mi lažemo da bi se borili protiv straha, lažemo da ohrabrujemo druge, lažemo da bi skrivali svoj i nečiji drugi jad. Laganje je oblik našeg patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Mi lažemo na kreativan, maštovit i inventivan način...Dobrica Čosić

129

Tuesday, November 16th 2010, 2:28pm

A Kume Vitre, sto nema let Bergen-Mostar ili Kopenhagen-Mostar, mislim da za to postoje svi tehnicki uslovi. Kome je u interesu da se leti za Dubrovnik i Split?

vjetar

• Send private message

130

Tuesday, November 16th 2010, 2:41pm

..interes uvjek postoji kume arone ..gospa i medjugorje su veliki lobi sto se tice letova za split i dubrovnik ..mostar je mngo povoljnija destinacija za slijetanje zimi vec butmir ..ima tu tajkuna u BiH koji uz veliku pinku nezele da avioni lete za sarajevo ..ovo za kontrolu leta znam sigurnoi da nam uzimaju beograd i sarajevo 30 tak miliona maraka godisnje za te usluge koje nam daju ..mi nemamo centar VOJIN ..za vazdusno osmatranje javljanje i navodjenje tako cim nemas taj centar nemozes ni imati medjunarodne letove ..nije samo kontrolni toranj na butmiru dovoljan da se imaju medjunarodne linije ..kume arone dioklecianova palaca u splitu i dubrovnik zarade vishe para od ulaznica i turista vec cjela turisticka organizacija u mostaru ..dodje stranac dubrovnik tu ih preuzimaju turisticke organizacije i vode ih na stari most koji se posjecuje dzaba..podjele im vodu u autobusu i poravac stari grad ..ostave nam boce i smece i posle na rucak u medjugorje ..meni je nepojmljivo da se neplaca ulaz na stari most i posjetu stargm gradu ..samo ta odluka da se placa ulaz na stari most nebi proshla na gradskoj vladi ..zbog lobija

131

Tuesday, November 16th 2010, 2:48pm

Nije u interesu ni Sarajevu, a ni Splitu i Dubrovniku.

ta cilj i jeste bio Mostar srozati do samog dna, kasabu od njega napraviti.

Vidim, dobro im ide
Moj lipi andjele, pogledaj u mene
ako nas tuzne jutrom probude
ja cuvam osmijeh za tebe

vjetar

• Send private message

132

Tuesday, November 16th 2010, 2:55pm

..kad bi vesna i postojali tehnicki uslovi o kojima sam prico mostar bi opet bio zaobidjena destinacija ..zasto ?..prebaciti se udobnim autobusima do mostara i medjugorja nije neki problem ..tu je nezaobilazna turisticka ponuda dubrovnika i zato bi mostar ispushio i u toj varijanti ..tako da jedno takvo stanje odgovara i jednim i drugima a ovi treci se mnogo i ne trude jer interse nekih ljudi u mostaru je veci da dubrovnik i hrvatska profitira vec njihov sopstveni grad i drzava ..zato se mnogo i ne trude oko tog aerodroma

133

Tuesday, November 16th 2010, 2:58pm

Ne znam koliko kosta izgradnja jednoj VOJIN-a, ali je kroz BiH proslo brdo para od razno-raznih pomoci i donacija, i vjerovatno se od para koje su nestale i pokradene moglo napraviti 10 takvih centara. A i danas, da se Haris ili Bakir pozale kakvom viDZenijem Seiku da nemamo taj centar, a volili bi imati, vjerovatno bi im odmah donirali potrebne pare za njega.
I zaboravi sada turiste, racunaj samo izbjeglice, prognanike i rasljena lica :D kojih 90% sleti u Dubrovnik ili Split, na svom putu za Mostar. I zaboravi sada karte za festivale, Dioklecioanove palace, Mincete, Akvarijume i Knezeve dvorce, racunaj samo kafu, novine, sladoled, cokoladicu, sok ili bocu vode koje, manje-vise, svak kupi na aerodromu. To je bogatstvo.

A ulaznice za Stari Most i Stari Grad zaboravi. Svi se slazu da je Mostar najljepsi grad na Svijetu, da nigdje nema takve rijeke kao sto je Neretva i da je Stari Most najljepsi most na Svijetu, ali kada u tom Starom Gradu i oko tog Mosta piva kosta 1 KM vise nego u MZ Zgoni - drama, lopovi, pljacka, sramota :rolleyes:

134

Tuesday, November 16th 2010, 3:03pm

..kad bi vesna i postojali tehnicki uslovi o kojima sam prico mostar bi opet bio zaobidjena destinacija ..zasto ?..prebaciti se udobnim autobusima do mostara i medjugorja nije neki problem ..tu je nezaobilazna turisticka ponuda dubrovnika i zato bi mostar ispushio i u toj varijanti ..tako da jedno takvo stanje odgovara i jednim i drugima a ovi treci se mnogo i ne trude jer interse nekih ljudi u mostaru je veci da dubrovnik i hrvatska profitira vec njihov sopstveni grad i drzava ..zato se mnogo i ne trude oko tog aerodroma

Ne vidim sto bi bilo interesa i u Sarajevu da se
avioni spustaju u Mostar.
Udobnim autobusima mogu se prebaciti
putnici u Mostar.
Usput mogu svratiti na Bascarsiju ,potrositi
neku paru....
Zna Mute sta radi

135

Tuesday, November 16th 2010, 3:04pm

Postoje tehnicki uslovi, ali fali nesto drugo, a to je vec politika u koju se ne volim plekati, bojim se svasta cu lanuti :D
Moj lipi andjele, pogledaj u mene
ako nas tuzne jutrom probude
ja cuvam osmijeh za tebe

136

Tuesday, November 16th 2010, 3:07pm

Ne kontam da neko vise voli i Sarajevu, i Dubrovniku, i Splitu, nego samom sebi. Ne svojoj drzavi ili gradu, nego bas samom sebi. Jer ti ljudi koji su toliko mocni da mogu uticati na te odluke bi vjerovatno bili meDZu onima koji bi najvise profitirali da proradi taj glupi aerodrom u Mostaru.

137

Tuesday, November 16th 2010, 3:14pm

Koliko znam Norwegian je procjenjivao mogucnost
uvodjenja letova za Mostar,a onda jedan od
osnovnih problema im je bio prekratka pista 8|
Po meni budalasto kad su vec prije avioni
nekih drugih kompanija iste velicine kao avioni Norwegiana
koristili istu bez problema.
Zna Mute sta radi

vjetar

• Send private message

138

Tuesday, November 16th 2010, 3:25pm

Ne kontam da neko vise voli i Sarajevu, i Dubrovniku, i Splitu, nego samom sebi. Ne svojoj drzavi ili gradu, nego bas samom sebi. Jer ti ljudi koji su toliko mocni da mogu uticati na te odluke bi vjerovatno bili meDZu onima koji bi najvise profitirali da proradi taj glupi aerodrom u Mostaru.

..kume arone ..najbolju definicuju onoga cega se ti pitash dao je Djotun
..dolazi mali i hoce da kupi vecernje ..kaze Djotun koje vecernje ..mali onako zbunjen sleze ramenima i kaze neznam ..pita djotun ..kako ti ime tati ..kaze mali Ante ..djotun daje zagrebacke ..tako je isto postupo i sa vecernjim beogradskim ..vjeruj mi nikada nije pogrjesio

139

Tuesday, November 16th 2010, 3:26pm

Pa kad su 80-ih JAT-ovi avioni najnormalnije slijetali i polijetali, ne znam sto nebi mogli Norewegian-ovi, ta nemaju Airbus A380 :rolleyes: Jedino ako rezervisti i Nevesinjci u ratu, osim opreme, nisu ukrali i komad piste :D

vjetar

• Send private message

140

Tuesday, November 16th 2010, 3:27pm

...nije do piste a ni do tehnike

..jednostavno nema volje da se tako nesto uradi ..zasto ??

Social bookmarks